Onze gemeente heeft ze volop: bijzondere talenten op het gebied van sport, kunst en cultuur, duurzaamheid of ondernemerschap. Misschien komen de namen niet zo bekend voor, maar het zijn stuk voor stuk grote helden waar we trots op kunnen zijn. Onder de naam ‘GRootse helden’ maakt u zondagmiddag 1 mei in De Boodschap in Rijen kennis met een paar helden uit onze gemeente. Zwemmer Dick Kuijsters, organisatietalent Theo Donkers en Aniek Moonen van de jonge Klimaatbeweging hebben al beloofd te komen. En we verwachten dat er nog veel meer helden deze middag aanwezig zijn. Het programma begint om 14.30 uur.

Aletta van der Veen, Ariane Zwarts en David Vermorken maken van de gelegenheid gebruik om op een eigen manier afscheid te nemen van samenwerkingspartners, inwoners en andere genodigden. Samen presenteren zij dit evenement en kijken ze terug op hun wethouderschap. U bent van harte welkom om erbij te zijn.

Meer weten of aanmelden voor de bijeenkomst doet u via www.gilzerijen.nl/grootsehelden.

Goed om te weten: er is in de theaterzaal plaats voor 270 mensen. Daarbij geldt: vol is vol.