Ben jij een kei in sjoelen, playbacken, gezelschapsspelletjes spelen, film kijken, bingo spelen, sinterklaas vieren en polonaise lopen? Of vind je het gewoon leuk om mensen met een verstandelijke beperking een gezellig avond te bezorgen;

Stichting de Grobbebollen is op zoek naar een nieuwe vrijwilliger.

Wij zijn een gezelligheidsvereniging voor mensen met verstandelijke beperking en hebben iedere 2 weken op maandagavond een avond waarbij we samen komen. Tijdens deze avonden hebben we verschillende activiteiten waarbij plezier maken centraal staat. We hebben op dit moment 19 leden en 10 vrijwilligers, zowel jong als oud en man als vrouw.
Om onze leden een leuke avond te kunnen blijven bieden zijn we op zoek naar een nieuwe vrijwilliger. We zoeken iemand die:

  • Eens in de twee weken op maandag (19.30-21.30) beschikbaar is
  • Open staat voor verschillende mensen
  • Onze leden een gezellige avond wilt bezorgen

Herken jij jezelf hier in? We nodigen je graag uit om kennis te maken en eventueel een keer mee te draaien. Je kan contact met ons opnemen via onze facebookpagina of via ons secretariaat; degrobbebollen@hotmail.com / 06-38267871 t.a.v. Juun de Boer