Kaartjes nu te koop voor oorlogsdocumentaire heemkring

‘Overleven in de schaduw van het vliegveld’ is een succes! We hebben er al vijf voorstellingen met volle zalen opzitten en de vraag naar kaartjes voor onze oorlogsdocumentaire blijft. Daarom hebben we nog een 6e avond ingelast: op maandagavond 20 januari vanaf 19.30 uur in De Boodschap in Rijen. De toegangskaarten zijn nu weer voor 2,50 euro verkrijgbaar bij Novy, Nieuwstraat 111 in Gilze en bij Bruna in Winkelcentrum De Laverije in Rijen.

‘Overleven in de schaduw van het vliegveld’ gaat over de Tweede Wereldoorlog in onze vier dorpen. Heemkringleden hebben deze documentaire in de afgelopen anderhalf jaar samengesteld. In twee keer drie kwartier geven we met foto’s, filmfragmenten, interviews en gesproken woord een beeld van het leven tijdens de oorlog en wat er allemaal voor afschuwelijks gebeurde in ons dorp, onze wijk, onze straat. Ook de kinderen van toen komen aan het woord. BN De Stem noemde het in een artikel een ‘indrukwekkend tijdsdocument’.

Een voorproefje zien? Ga naar www.heemkringmolenheide.nl, daar vindt u de trailer.