Lezing Helga van Leur
Helga van Leur, oud-weervrouw van RTL, komt naar Gilze en Rijen voor een inspirerende lezing over het klimaat. Helga legt uit wat er om ons heen verandert en waarom dit gebeurt. Klimaatverandering lijkt misschien een ver-van-mijn-bed-show, maar niets is minder waar. We zien thermometers omhoog schieten en regenbuien extremer worden.

Tijdens deze inspirerende en interactieve avond leert u alles over klimaatverandering en wat u zelf kunt doen om hier mee om te gaan. Ook is er genoeg ruimte om de lezing na te bespreken. Deze avond is gratis voor inwoners van onze gemeente.

Datum: Dinsdag 12 oktober
Tijdstip: 20.00
Locatie: Cultureel Centrum De Boodschap
Aanmelden voor belangstellenden: https://ccgr.nl/tickets/ (via De Boodschap)

Dit is een van de activiteiten in de Week van de duurzaamheid:

Activiteiten Week van de duurzaamheid 9 tot en met 17 oktober
In de week van 9 tot en met 17 oktober is het de landelijke ‘Week van de duurzaamheid’.
Er zijn dan in onze gemeente activiteiten in het kader van duurzaamheid in onze gemeente. Zo is er een inspiratiesessie groene daken, een duurzame huizenroute en een lezing van Helga van Leur. Meer weten? Kijk op www.gilzerijen.nl/duurzaamheid.