Details:

OBS DE WILDSCHUT

“Waar talenten tot bloei komen”

Basisschool de Wildschut is de openbare basisschool in Gilze en genoemd naar de straat waaraan de school op initiatief van ouders in 1982 startte. In april 1999 verhuisde De Wildschut naar de Raadhuisstraat 3, een warm, gezellig gebouw met veel licht en ruimte. De Wildschut is een school waarin kinderen hun talenten ontwikkelen en delen in een veilige en vertrouwde omgeving. Het logo van onze school wil dat tot uitdrukking brengen.

Momenteel telt de school 8 groepen en ongeveer 200 leerlingen. Er zijn 19 medewerkers werkzaam op school. Op onze website http://www.obsdewildschut.nl vindt u allerlei informatie over de school, ons schoolconcept, groepen en ouders. Ook zijn er veel foto’s te zien van allerlei schoolactiviteiten. Kijk gerust de site eens door! U kunt natuurlijk ook onze schoolgids downloaden. U vindt deze onder het kopje “ouders.Wilt u eens een kijkje komen nemen op school zelf en/of meer informatie krijgen: Neem gerust contact op met de directie van de school via info.wildschut@tangent.nl of 0161-455838


Contactgegevens:

Adres: Raadhuisstraat 3
5126 CK Gilze

Website: http://www.obsdewildschut.nl/
Telefoon: 0161-455838

 

Openingstijden:

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

 

facebookpagina facebookpagina

 

 

 

basisschool, gilze, school, onderwijs